#ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ 11 του Χρήστου Καρνέζη 1991 2003 2014 1991: Για την 31η αγωνιστική του Παγγορτυνιακός: Καπερώνης, Χρονό- για να ισοφαρίσει ο Σανκαρέ στο 47’. πρωταθλήματος της Δ’ Εθνικής, ο πουλος, Δημόπουλος, Τσιώσης , Πετρό- Ο Χαντί έδωσε και πάλι το προβάδισμα ΑΣΤΕΡΑΣ κέρδισε τη Δόξα Μεγαλόπολης πουλος, Σταματόπουλος (59’ Μαρτίνης), στον Εργοτέλη στο 66’ , με τον ΑΣΤΕ- με 1-0 χάρη σε γκολ που σημείωσε στο Καζακώνης, Κωτσιορίμπας, Μπαχός, ΡΑ να απαντά άμεσα με τον Χουάνμα. 35ο λεπτό ο Ανδρέας Κασκαμπάς. Παρασκευόπουλος, Βεργέτης Ο Εργοτέλης πήρε τη νίκη με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Διαμαντάκου στις ΑΣΤΕΡΑΣ: Δούκας, Δημάκης, Παναγιω- ΑΣΤΕΡΑΣ: Κ. Μανιάτης, Αντωνόπου- καθυστερήσεις. τόπουλος, Κατσογιάννης, Καραμάνης, λος, Παναγιωτόπουλος, Ι. Ζαφειράκης Ρουμελιώτης, Κοζανίτης, Μπουκάρας, (73’ Σταματόπουλος), Κοντόπουλος, ΑΣΤΕΡΑΣ: Μπαντής, Λούι (81’ Ναβά- Σμυρλής, (70’ Κουτσιούρης), Παντολέ- Κωστούρος (80’ Μπακογιαννάκης), Φ. ρο), Κυριακόπουλος, Σανκαρέ, Γκοϊάν, ων, Κασκαμπάς, Σαλαπάτας, Λεόντιος, Ζάβος, Κοντογιάν- Μουνάφο, Κουρμπέλης, Βάλντο (70’ νης (46’ Αρ. Σαλαπάτας), Α. Μανιάτης Μπαράλες), Χουάνμα, Ντε Μπλάσις, 2003: Στην πρεμιέρα του ειδικού πρω- Καράσκο. ταθλήματος για την ανάδειξη του πρω- 2014: Σε ένα βαθμολογικά αδιάφορο ταθλητή στην Α’ Αρκαδίας, ο ΑΣΤΕΡΑΣ αγώνα, στο πλαίσιο της 29ης αγωνι- Εργοτέλης: Στοΐκοβιτς, Τζανακάκης, αναδείχθηκε ισόπαλος χωρίς τέρματα στικής της Super League ο ΑΣΤΕΡΑΣ Αντελέγιε, Σαρρής, Πίτσος, Ιμπρα- στο γήπεδο της Δημητσάνας με αντίπαλο γνώρισε την ήττα στην Τρίπολη από τον ΐμ, Μπουχαλάκης (92’ Γιοβάνοβιτς), τον Παγγορτυνιακό. Εργοτέλη με 3-2. Οι φιλοξενούμενοι Καρντόζο, Μονακέλο (76’ Διαμαντάκος), προηγήθηκαν με τον Μονακέλο στο 33’, Ρομάνο, Χαντί (94’ Ρέντας).